Nápad obnovit činnost tradiční vesnické hospody v Potvorově, vznikl na podzim roku 2012. Už na počátku hostinské činnosti jsme se rozhodli, že bude zachován vesnický ráz hospůdky, včetně příznivých cen. Stanovili jsme si naše hlavní priority - spokojenost našich zákazníků a důraz na profesionální přístup a vstřícnost.

Jelikož interiér výčepu nevyhovoval současným požadavkům a dispozičně nezapadal do našeho podnikatelského záměru, bylo rozhodnuto o rekonstrukci hlavní místnosti, salónku a skladu piva. Jako hlavní cíl jsme si stanovili otevření hospody na Silvestra 2012. Díky vytrvalosti a obrovskému nasazení našich rodinných příslušníků, se podařilo tento termím dodržet a tak jsme Hospodu U Kozů po velké a namáhavé dvouměsíční rekonstrukci otevřeli v plánovaném termínu 31.12.2012.

 

Počátkem roku 2014 pokračovalo další vylepšování prostředí pro naše hosty a uživatele kulturního domu. Zastupitelstvo obce Potvorov schválilo rekonstrukci sociálního zařízení a WC v budově, jelikož stávající zařízení již nevyhovovalo současným hygienickým požadavkům. V březnu 2014 začala celková rekonstrukce pánských i dámských WC, která představovala výměnu veškerých rozvodů, obkladů i sanitární keramiky. Tato přestavba byla dokončena 10.5.2014 a tak naši hosté mohou využívat sociální zařízení na špičkové úrovni. Velice děkujeme Zastupitelstvu Obce Potvorov a p.starostovi Josefu Cepkovi za tento výborný počin !!!

 

Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost. Proto Vám náš vyškolený personál nabízí jen to nejlepší a kvalitně ošetřené plzeňské pivo. K profesionálnímu přístupu přidáváme příjemnou atmosféru naší hospůdky a příznivé ceny. Věříme, že u nás budete vždy spokojeni a budete se k nám rádi vracet.

Hospoda a salónek před rekonstrukcí

Hospoda a salónek po rekonstrukci

WC před rekonstrukcí

WC po rekonstrukci